TREASURE x cup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jebem ti mater citersku svima iz R1

2 posters

Go down

jebem ti mater citersku svima iz R1 Empty jebem ti mater citersku svima iz R1

Postaj  buhahahaha pet kol 22, 2008 9:30 am

jebem vam boga glupog citerskog sci ste na publicu uhvaceni s dulom ili wh-aom jebem vam boga onda tvrdite da niste citeri ocete CB igrat ako onda dobite onda niste citeri ovaj marinac dirk avdoooooooo to su lowine kakvih svjet nije vidio i onda ownaju na pubu i na waru kak nebi sa WH to moj buraz od 4 god da to ima bio bi 1 na server jebem vam bog

HardGmaers for life <3

buhahahaha

Broj postova : 1
Join date : 22.08.2008

[Vrh] Go down

jebem ti mater citersku svima iz R1 Empty Re: jebem ti mater citersku svima iz R1

Postaj  avdoooooo pet kol 22, 2008 2:00 pm

buhahahaha je napisao/la:jebem vam boga glupog citerskog sci ste na publicu uhvaceni s dulom ili wh-aom jebem vam boga onda tvrdite da niste citeri ocete CB igrat ako onda dobite onda niste citeri ovaj marinac dirk avdoooooooo to su lowine kakvih svjet nije vidio i onda ownaju na pubu i na waru kak nebi sa WH to moj buraz od 4 god da to ima bio bi 1 na server jebem vam bog

HardGmaers for life <3

keve mi sjajan si <3
neznas tko sam i nemoj srat tu da sam noobina i da sam pg preko noci postao, imam vise cb odigranih warova nego ti sati coda, nemoj tu srat leeku.. ja mislim da ti nemas account uopce na cbu.. za tvoju informaciju za cb, evo ti log moj na cbu, pa malo pogledaj -.- http://clanbase.ggl.com/humanlog.php?hid=2717528
cb sam poceo od '05 godine igrati, za jedan od najjacih klanova u cod1 na balkanu.. molim te '08gameru neobracaj mi se više plx. spominji druga imena, avdo ili dustie ne uzimaj u usta jer bezze pricas gluposti..
pisi o marincu o dirku o mayeru o mirzi o bilo kome, o meni nemoj nis pricat jer nemas dokaza.
HF <3

avdoooooo

Broj postova : 1
Join date : 22.08.2008

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.