TREASURE x cup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dadadadadadada

+2
leta30
buda
6 posters

Go down

dadadadadadada Empty dadadadadadada

Postaj  buda sri kol 20, 2008 3:28 pm

hard gamersi svaka cast na fair play igri a za r1 haha ljudi nedaju demo odnosno zakljucaju ga hehe ma ok nisu r1 citeri http://br.youtube.com/watch?v=cZ1OEPXRI4Y nemam sta reci zbog r1 klana i njihovog citanja se i mystery raspao nemozete ba nikog praviti budalom ljudi hg klan zasluzuje samo cestitke a mystery klan ako se na cb prijavi i osnuje ponovo sto planiramo r1 klan igramo pa cete shvatiti da nemate nista od vaseg warlorda xD

buda

Broj postova : 7
Join date : 01.08.2008

[Vrh] Go down

dadadadadadada Empty hvala!

Postaj  leta30 sri kol 20, 2008 4:34 pm

Buda hvala na pohvali, a i na dokazu!!!

leta30

Broj postova : 10
Join date : 16.08.2008

[Vrh] Go down

dadadadadadada Empty Re: dadadadadadada

Postaj  maYeR sri kol 20, 2008 10:44 pm

kao prvo ovo Windtalkers su me bili zvali na war...fejkao sam za njih...kad su poginuli bas u ovo vrijeme kad ih je netko ubio ..u ovim killovima go vorili su mi disu likovo odprilike ..i nemoze te mi nista srati idioti jedni ...igram cod 7 godina ..cod 1 4.5 i i cod 2 2.5.ili koliko vec traje cod 2 scena...i malo pogledajte taj frag move ..i uzivite se malo u igricu i ako imate dobre usi ok je ..cuje se kako mi likovi idu...i na TS su mi govorili...tak da su mi jednostavno spustili..i pise na youtube da je r1 mayer..a nigdje moga nicka..idioti.. i nehaxam..ovi su oni skinuli onaj lowski wh i ubacili na clipove i misle da bas ja imam WH pojedini glupana....pa tak da mi mozete samo FOFAT !!.. kad bude PB SS ...onda mi serite a sada BB !

maYeR

Broj postova : 12
Join date : 01.08.2008

[Vrh] Go down

dadadadadadada Empty Re: dadadadadadada

Postaj  Nedim čet kol 21, 2008 8:16 pm

maYeR je napisao/la:kao prvo ovo Windtalkers su me bili zvali na war...fejkao sam za njih...kad su poginuli bas u ovo vrijeme kad ih je netko ubio ..u ovim killovima go vorili su mi disu likovo odprilike ..i nemoze te mi nista srati idioti jedni ...igram cod 7 godina ..cod 1 4.5 i i cod 2 2.5.ili koliko vec traje cod 2 scena...i malo pogledajte taj frag move ..i uzivite se malo u igricu i ako imate dobre usi ok je ..cuje se kako mi likovi idu...i na TS su mi govorili...tak da su mi jednostavno spustili..i pise na youtube da je r1 mayer..a nigdje moga nicka..idioti.. i nehaxam..ovi su oni skinuli onaj lowski wh i ubacili na clipove i misle da bas ja imam WH pojedini glupana....pa tak da mi mozete samo FOFAT !!.. kad bude PB SS ...onda mi serite a sada BB !
7 godina ? nisam te prepozno ahhahahaah cuj 7 godina

Nedim

Broj postova : 6
Join date : 01.08.2008

[Vrh] Go down

dadadadadadada Empty omg mogo bi u komicare!!!

Postaj  leta30 pet kol 22, 2008 12:01 am

A maYer jesi lud bas sam se nasmijo hahahahahah!!!!!

leta30

Broj postova : 10
Join date : 16.08.2008

[Vrh] Go down

dadadadadadada Empty lol

Postaj  Hg pet kol 22, 2008 12:02 am

hahahahahahahahahahahahahhah jao..
bravo mayer seljacino citerska

Hg

Broj postova : 14
Join date : 16.08.2008

[Vrh] Go down

dadadadadadada Empty Re: dadadadadadada

Postaj  mire pet kol 22, 2008 10:37 am

Koje ste vi lowine omfg da imate dobre sluse i dobre usi sve bi culi omfg hahahahahh koji likovi omg

mire

Broj postova : 2
Join date : 04.08.2008

[Vrh] Go down

dadadadadadada Empty Re: dadadadadadada

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.